(+48) 601 083 955 kancelaria@radcajopek.pl

LEGAL CONSULTING

Kancelaria Radcy Prawnego - Maciej Jopek
W Rybniku oraz Katowicach

LEGAL CONSULTING

Kancelaria Radcy Prawnego - Maciej Jopek
W Rybniku oraz Katowicach

LEGAL CONSULTING

Kancelaria Radcy Prawnego - Maciej Jopek
W Rybniku oraz Katowicach

WSPÓŁPRACA

Przedstawiając generalną uwagę w odniesieniu do współpracy z Kancelarią, podkreślenia wymaga, że naczelnym założeniem Kancelarii jest elastyczność w zakresie wiadczonych usług, przez co należy rozumieć, że Kancelaria skupia się na potrzebach Klienta, dostosowując formę i zasady współpracy, do jego indywidualnych potrzeb.

Celem dopasowania świadczonych usług do potrzeb Klienta Kancelaria oferuje Państwu różne modele współpracy, które mogą polegać na:

1) Świadczeniu stałej obsługi prawnej- jest to forma współpracy przydatna w szczególności dla przedsiębiorców,

2) Obsłudze prawnej konkretnej sprawy lub kwestii prawnej dla przedsiębiorców, np. założenie spółki, prowadzenie sporu sądowego lub administracyjnego, prowadzenie negocjacji, windykacja roszczeń sądowa lub przedsądowa, transakcje zbycia udziałów lub M&A,

3) Wykonaniu dla Klienta indywidualnego jednorazowego zlecenia polegającego np. na udzieleniu Klientowi wskazówek co do dalszego sposobu postępowania w danej sytuacji (konsultacja), sporządzeniu dla Klienta umowy, pozwu, apelacji lub innego pisma, weryfikacji umowy (w tym umów w językach obcych),

4) Prowadzeniu sporów sądowych dotyczących np. spraw o zapłatę, wykonanie umowy, odszkodowanie lub zadośćuczynienie (np. z powodu uszczerbków wynikających z wypadków lub błędów medycznych), władzę rodzicielską, zachowek, rejestrację spółki, zmianę umowy spółki, roszczenia wynikające z błędów lekarskich, z popełnionego przestępstwa.

5) Prowadzeniu spraw przed urzędami (np. Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Urzędem Skarbowym, Urzędem Miasta, Urzędem Celnym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych) i Sądami Administracyjnymi (np. o VAT i sprawy akcyzowe).

KONTAKT

"LEGAL CONSULTING"

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Jopek:

kancelaria@radcajopek.pl

(+48) 601 083 955

NIP: 6472417348

REGON: 243169676

Konto bankowe: ING Bank Śląski S.A,

nr: 73 1050 1403 1000 0091 3199 7950

Siedziba:

ul. Raciborska 15
44-200 Rybnik
Godziny przyjęć: w dni powszednie (pon-pt) od 9:00 do 17:00.

Oddział:

ul. Mikołowska 9/5

40-067 Katowice
Godziny przyjęć: po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.